BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Publikacja podsumowująca projekt norweski

Projekt "Kierunek Przyszłość - Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego" dobiegł końca. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu publikacje podsumowujące ponad dwuletni wysiłek, który wspólnie z partnerami i mieszkańcami włożyliśmy w realizację tego projektu. Przez ten czas nasza społeczność aktywnie angażowała się w rozwój lokalny, podejmując innowacyjne inicjatywy, które nie tylko przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców, ale także mogą stanowić wzór dla innych.

Publikacje te są zbiorem projektów i działań, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie oraz potwierdzają siłę współpracy i wytrwałości w dążeniu do realizacji wspólnych celów. Wśród prezentowanych inicjatyw znajdują się działania wspierające rozwój naszego miasta, promujące ekologię i zrównoważony rozwój, programy dedykowane młodzieży i seniorom oraz projekty rewitalizacyjne, które przyczyniają się do odnowy naszej
przestrzeni miejskiej. Niezmiernie ważne jest podkreślenie, że sukces tego projektu nie byłby możliwy bez zaangażowania społeczności lokalnej oraz partnerów z sektora publicznego i prywatnego z Polski i Norwegii. Wspólnie tworzyliśmy przestrzeń do dialogu, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz do podejmowania konkretnych działań, które prowadzą do pozytywnych zmian.

Zapraszamy do lektury!

PODRĘCZNIK DOBRYCH PRAKTYK

PODRĘCZNIK DOBRYCH PRAKTYK W JĘZYKU ANGIELSKIM

PUBLIKACJA PODSUMOWUJĄCA W JĘZYKU POLSKIM

PUBLIKACJA PODSUMOWUJĄCA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Author: Kamil Stanos

Szybki kontakt:

Domu Senior-Wigor "Manhattan"
al. Armii Krajowej 28
27-200 Starachowice
nr tel. 668-216-211
e-mail seniorzy@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept