BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

News Show Pro GK5

image

Aktualizacja wykazu ulg i zniżek Programu ,,Starac…

 Organizatorem Programu Starachowicka Karty Seniora 60+ jest Gmina Starachowice. Program „Starachowicka Karta Seniora 60+” został uruchomiony w maju 2016 roku na terenie Gminy Starachowice. Program zakłada włączenie się miejskich jednostek organizacyjnych...

image

Konferencja „Przemoc wobec osób starszych”.

W miniony piątek, 15 marca w sali Klubu Senior+ „Niezapominajka” grupa starachowickich seniorów aktywnie uczestniczyła w konferencji on-line, której tematem była „Przemoc wobec osób starszych”.

image

Korpus Wsparcia Seniorów

Rada Miejska w Starachowicach przyjęła program osłonowy „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2024. Program zapewnia dostęp do tzw. „opieki na odległość” za pomocą opaski bezpieczeństwa.

image

Potańcówka w stylu lat 70-tych z DJ WIKĄ!

Potańcówka w stylu lat 70-tych już za nami! Spotkanie odbyło się 26.01.2024 r. w sali Olimpia Urzędu Miejskiego dla 140 seniorów z organizacji działających na rzecz osób starszych w Starachowicach.

image

Spotkanie Andrzejkowe Starachowickich Seniorów

W dniu 29 listopada 2023 roku, na sali Olimpia Urzędu Miejskiego, w ramach Polityki Senioralnej Gminy Starachowice odbyło się spotkanie Andrzejkowe. W wydarzeniu wzięli udział m.in.: członkowie klubów seniora oraz...

RSEvents!Pro Events

Szybki kontakt:

Domu Senior-Wigor "Manhattan"
al. Armii Krajowej 28
27-200 Starachowice
nr tel. 668-216-211
e-mail seniorzy@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept